Čistenie klimatizacií ozónom u nás!

Vážení zákazníci,

 

naša firma rožšírila ponuku služieb o čistenie klimatizacie a odstraňovanie zápachov z interiéru auta.Táto služba je vykonávaná najmodernješou technikou - Generátorom Ozónu O3. Ozón je naúčinejší spôsob ničenia baktérií a zápachov.  Viac informácií nájdete v kolonke Čo je ozón.

 

Celý proces trvá cca. 30 min., počas ktorých ozón zničí všetky baktérie a zápachy vo Vašej klimatizacií a interiéry auta. Cena služby je iba 12 € z pôvodných 20 €. Objednať službu si môžete na tel. čísle 0948 312 285 alebo mailom na info@pneustar.sk

 Použití ozonátoru v automobilu

 

 

Čo je ozón?

 

 -najsilnejšie prírodné oxidačné činidlo (3000x rýchlejší ako chlór) -neexistuju žiadné vírusi, baktérie odolávaju ozónu. Účinne ničí plesne, huby, roztoče, alergény odstraňuje pôvodcu zápachu (od cigaretového dymu, zvierat, zatuchnutosť) -efektívne vydezinfikuje interiér, vrátane klimatizačného a ventilačného systému -ozón je plyn, dostane sa hlboko do všetkých škár interiéru a pórov materiálov (koberce, textílie, koža ...) -nemaskuje príčiny zápachu, ale trvalo ich odstraňuje -nezanecháva žiadne stopy na tkaninách ani koži-zvládne to, čo najrôznejšie dezinfekčné spreje nedokážu -ideálny pre alergikov, astmatikov a deti ktore trpia touto chorobou.Po vyčistení klimatizácie ozónovým plynom budete môcť vyuzivat klimatizaciu bezpečne . 


 

Zapácha Vám klimatizácia v aute?

 

Pri zapnutej klimatizácii sa na povrchu výparníka (vnútorný výmenník tepla) vplyvom teplotných rozdielov zráža atmosférická vlhkosť (vodná para), čím vzniká skondenzovaná voda, ktorá spolu s prachom vo výparníku predstavuje ideálne prostredie pre množenie baktérií, vírusov a plesní. Rozkladom týchto mikróbov vzniká nepríjemný  zápach, ktorý sa šíri z výparníka cez výduchy do interiéru vozidla a znepríjemňuje tak prostredie cestujúcim. Čistenie klimatizácie by ste mali vykonávať minimálne raz ročne, inak hrozí zanesenie výparníka premnoženými mikróbami, prachom a inými nečistotami, ktoré môžu vážne ohroziť zdravie posádky (podráždenie očí, nepríjemné opuchy, infekcie, bolenie krku a alergické reakcie). Čistenie bežnými dezinfekčnými sprejmi a penami je málo účinné, veľká časť mikróbov a nečistôt ostáva nedotknutá. Zápach sa úplne neodstráni alebo sa objaví po krátkom čase. Riešením je profesionálne čistenie a dezinfekcia klimatizačného systému pomocou novej OZÓNOVEJ metódy.Ojendnat sa môzte na tel. čisle 0948 312 285

 

 

Ozón vydezifikuje všetky časti auta:

 

 klimatizácie - výparník 
 ventilačného systému - výduchy

 lopatky ventilátora 
 celého interiéru - strop, koberce, rohože, sedadlá, poťahy a pod. (zafajčený, zatuchnutý interiér, zápachy vyvolané  farbami, lakmi, plastmi a inými chemikáliami)  

 

Doprajte si čisté a sterilné prostredie bez baktérii a dajte si vyčistit klimatizáciu.

 

Cena služby :12€ (z pôvodných 20€) cena s DPH

Kontakt :0948 312 285 alebo info@pneustar.sk

Záhradná 502 ,Strečno

 

Prípade ak vlastníte väčší vozový park (napr. firmy ,súkromne osoby) sme k dispozici v Trenčianskom,Žilinskom a Banskobystrickom  kraji.